Reference


Radka

Nevěsta

Filip je nejlepší kameraman, úžasné natočení svatby....lépe jsme si to ani nemohli přát :) :) už se těším na další akci kde se na Tebe budeme moci obrátit. Skvělá profesionální práce a milý přátelský přístup :) Ještě jednou strašně moc děkujeme ♥ 

Radka & Filip 


DayDreams

kapela

S Filipem jsme točili videoklip k naší písni Vzdušné zámky. Má parádní nápady na záběry a po společné konzultaci jsme poté využili i nápady vlastní. Měl vždy připravenou techniku dle potřeb dané scény. Občas jsme si nesedli s termíny, zejména kvůli jeho většímu počtu zakázek. Neměl ale problém dojet na lokace, které jsme měli pro klip vybrané. Dobře také spolupracuje s herci a zastává tak i roli režiséra. Při finální výrobě klipu velmi vyhověl našim požadavkům, ať už v oblasti střihu nebo i úpravy barev k naší spokojenosti. Mimo jiné klip vyrobil za velice příznivou cenu.


Nikola

Nevěsta

Něco tak krásného, co pro nás Filip vytvořil, bylo až nad naše očekávání. Ne, že bychom Fífovi nevěřili, že to svede, ale že i my se budeme jeho objektivem sami sobě líbit, to nám vyrazilo dech. Filip nám poskytl naprosto profesionálně-přátelsky-pohodový přístup, pozitivní myšlení, nápady a prostor být sami sebou v tak důležitý den. Naprosto skvělá tvorba, která nás vždy po shlédnutí videa, vrátí i za 10, 20 let do toho dne a do úplně stejných dojemných pocitů, jaké jsme prožívali v den naší svatby. Doporučujeme a nikdy nebudeme litovat, že jsme pro natočení našeho svatebního dne zvolili zrovna Filipa, právě naopak!

Děkujeme ti Fífo, nádhera ♥
Nikola & Zdeněk


JUDr. Pavel Staněk

Zakladatel nadačního fondu Aquapura

"Profesionální video vystihující atmosféru celé charitativní akce. Jednání bylo příjemné a rychlé. Doporučujeme a děkujeme za podporu Nadačního fondu Aquapura."


Jakub

Ženich

"S Filipem byla skvělá domluva a vše probíhalo hladce. Na svatbě pořídíl pěkné zaběry aniž byste si ho všimli a celý den dokázal sestříhat do 7 minutové podoby, která rozbrečela každého :)"Pavel Sedláček

Jednatel firmy AWG Pro

"Potřebovali jsme natočit komerční video a oslovili jsme pana Malého. Od první chvíle se choval jako profesionál a naprosto naplnil naše představy o natočení a sestříhání videa. Plánujeme dlouhodobou spolupráci. Doporučujeme !!"


Spolupráce s

© 2017-22 Filip Malý - Svatební kameraman. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!